Matějská pouť 2021: Nejzábavnější volnočasová akce roku!

Matějská Pouť 2021

Matějská pouť je jednou z největších a nejzábavnějších volnočasových akcí roku, která každoročně přitahuje tisíce návštěvníků. Je to skvělá příležitost pro rodiny, páry i jednotlivce strávit den plný zábavy, adrenalinu a kulturního vyžití. Letošní ročník Matějské pouti slibuje ještě víc vzrušení a nezapomenutelných zážitků. Připravte se na neuvěřitelnou atmosféru, barevné atrakce a chutné občerstvení. Tato akce vás rozhodně nenechá chladnými!

Datum a místo konání

Matějská pouť 2021 se koná od 27. února do 18. dubna na pražském Výstavišti v Holešovicích. Tato tradiční a největší jarní zábavní akce v České republice přivítá návštěvníky každý den od 14:00 do 22:00 hodin. Vstup na pouti je zdarma, a tak si můžete užít neomezenou zábavu s rodinou či přáteli. Přijďte si užít vzrušující jízdy, ochutnat lahodné pochutiny a zakoupit originální suvenýry!

Různorodá zábava pro všechny věkové skupiny

Matějská pouť 2021 nabízí různorodou zábavu pro všechny věkové skupiny. Bez ohledu na to, jestli jste malé dítě, teenager nebo dospělý, najdete zde něco pro sebe. Pro ty nejmenší jsou připraveny atrakce jako kolotoče, autodromy a skákací hrady. Teenageři si mohou užít adrenalinové atrakce jako horské dráhy, ruské kolo a další extrémní zážitky. Dospělí pak mohou relaxovat v pohodlných posezeních s občerstvením a sledovat své děti při jejich dobrodružstvích. Matějská pouť je skutečně místem, kde se každý člen rodiny bude cítit dobře a najde si zábavu podle svých představ.

Adrenalinové atrakce a horské dráhy

Pokud máte rádi adrenalin a vzrušení, Matějská pouť 2021 nabízí širokou škálu adrenalinových atrakcí a horských drah. Od nejvýškovější horské dráhy v České republice po rychlé kolotoče a zábavné lunaparky, zde si každý najde to své. Pro odvážné jedince je připravena extrémní horská dráha s prudkými zatáčkami a rychlostí, která vám vyrazí dech. Pokud preferujete něco méně intenzivního, můžete si užít jízdu na různých kolotočích nebo se projet na vodním hřebeni. Adrenalinové atrakce jsou pečlivě kontrolovány a zajištěny tak, aby poskytovaly maximální bezpečnost pro návštěvníky. Přijďte si užít vzrušení a adrenalin na Matějskou pouť 2021!

Tradiční jarmark s občerstvením a suvenýry

Na Matějské pouti 2021 se můžete těšit na tradiční jarmark, který nabízí širokou škálu občerstvení a suvenýrů. Pro milovníky dobrého jídla je zde bohatý výběr lahůdek, jako jsou klobásy, sladkosti, trdelníky a další pochoutky. Pokud hledáte originální dárky nebo památky, určitě si vyberete z pestrobarevných stánků s různorodým sortimentem. Od tradičních keramických výrobků a ručně vyrobených šperků po plyšové hračky a trička s motivy Matějské pouti. Nezapomeňte si také zakoupit lístek na horskou dráhu či adrenalinovou atrakci jako vzpínací stěnu nebo kolotoč, abyste si odnesli vzpomínku na jedinečnou atmosféru této největší volnočasové akce roku!

Kulturní program a živá hudba

Kulturní program na Matějské pouti 2021 je plný nezapomenutelných zážitků. Každý den se můžete těšit na různé hudební vystoupení a živou hudbu, která bude rozehřívat atmosféru celého jarmarku. Na hlavním pódiu se představí talentovaní hudebníci a kapely různých žánrů, od tradičních lidových melodií po moderní hitovky. Nebudou chybět ani taneční skupiny a folklorní soubory, které předvedou své umění a tradice z různých regionů. Kulturní program nabídne také divadelní představení, cirkusová čísla a další zajímavé vystoupení pro malé i velké diváky. Přijďte si užít nezapomenutelný večer plný hudby, tance a kultury na Matějské pouti 2021!

Bezpečnostní opatření a doporučení pro návštěvníky

Bezpečnost návštěvníků je pro nás na Matějské pouti prioritou. Proto jsme přijali řadu bezpečnostních opatření a doporučení, aby se každý mohl bavit bezpečně a bez starostí. Prosíme všechny návštěvníky, aby dodržovali následující pokyny:

- Dodržujte pravidla jednotlivých atrakcí a nebezpečné situace hláste obsluze.

- Dbejte na svou osobní hygienu. Využijte k dispozici umývárky a dezinfekce.

- Dodržujte rozestupy mezi lidmi a nosit roušku v uzavřených prostorách.

- Dbáme na čistotu areálu, ale prosíme i o vaši spolupráci při udržování čistoty.

- Děti pod dohledem dospělých, zejména u atrakcí s vodou nebo výškovými omezeními.

- Upozorňujeme, že účast na akci je na vlastní nebezpečí.

Děkujeme za pochopení a spolupráci. Tímto zajišťujeme, že si každý návštěvník Matějské pouti užije skvělou zábavu plnou adrenalinu a radosti.

Jak se dostat na Matějskou pouť

Matějská pouť se koná na Výstavišti Holešovice v Praze. Místo je dobře dostupné veřejnou dopravou. Nejjednodušší způsob, jak se dostat na poutní areál, je využít metra. Zastávka "Nádraží Holešovice" (linka C) se nachází přímo u vstupu na Výstaviště. Pokud preferujete autobus nebo tramvaj, můžete využít zastávky "Výstaviště Holešovice", které jsou také blízko. Pro ty, kteří přijedou autem, je k dispozici parkoviště poblíž Výstaviště. Doporučujeme však přijet s rezervací místa, protože během Matějské pouti bývá velký zájem o parkování. Připravte si také hotovost na placení parkovného.

Užitečné informace pro návštěvníky

- Vstup na Matějskou pouť je zdarma, ale atrakce a jízdy mají své ceny. Doporučujeme si předem zjistit aktuální ceny a výhodné slevy.

- Na pouti je možnost platby hotovostí i platebními kartami, ale mějte na paměti, že některé menší stánky mohou přijímat pouze hotovost.

- Parkování je možné v blízkosti pouti, avšak kvůli omezenému počtu parkovacích míst doporučujeme využít veřejnou dopravu nebo sdílenou jízdu.

- Pamatujte na to, že vzhledem k velkému počtu návštěvníků může být na pouti rušno a fronty u oblíbených atrakcí delší. Myslete na trpělivost a plánování času.

- Pokud máte děti s sebou, nezapomeňte na jejich bezpečnost. Ujistěte se, že jsou vhodně oblečené a obuté a že dodržujete pokyny personálu atrakcí.

- Na pouti se nachází také lékařská stanice pro případ nouze. Pokud potřebujete jakoukoliv pomoc či informace, obraťte se na personál nebo zdravotnický personál.

- Myslete na svou bezpečnost a bezpečnost ostatních. Dodržujte pravidla, nepřekračujte hranice atrakcí a dbáte na své zdraví.

- Pamatujte si, že Matějská pouť je rodinnou akcí, takže respektujte ostatní návštěvníky a udržujte přátelskou atmosféru.

Přijďte s rodinou a přáteli na Matějskou pouť 2021 a zažijte nezapomenutelnou zábavu!

Závěrem nelze než konstatovat, že Matějská pouť 2021 je nejzábavnější volnočasovou akcí roku! Tato tradiční a oblíbená událost nabízí skvělou zábavu pro všechny věkové skupiny. Adrenalinové atrakce a horské dráhy rozhýbou srdce každého dobrodruha, zatímco tradiční jarmark láká na lahodné občerstvení a originální suvenýry. Kulturní program a živá hudba pak dodají pouti tu správnou atmosféru. Samozřejmostí jsou také bezpečnostní opatření, která zajišťují pohodlný a bezstarostný pobyt návštěvníků. Přijďte se tedy připojit k oslavám Matějské pouti a zažít nezapomenutelnou zábavu plnou radosti a vzrušení! Tato akce se koná od [datum] do [datum] na [místo]. Nezapomeňte si poznamenat tento termín do kalendáře a přijďte si užít jedinečný zážitek plný radosti, adrenalinu a veselých chvil s rodinou či přáteli. Těšíme se na vaši návštěvu na Matějské pouti 2021!

Publikováno: 08. 01. 2024

Kategorie: volný čas

Autor: Roman Hrdina

Tagy: matějská pouť 2021 | zábava