Delfínek Olomouc: Vodní radovánky i pro sportovní nadšence

Delfínek Olomouc

Delfínek Olomouc: Bazén pro všechny

Delfínek Olomouc je místem, kde se snoubí radost z pohybu s příjemným prostředím. Tento moderní plavecký bazén nabízí širokou škálu aktivit pro všechny věkové kategorie a plavecké dovednosti. Ať už jste zkušený plavec, nebo se teprve chystáte do vody poprvé, v Delfínkovi si přijdete na své.

Pro ty nejmenší je tu připraven dětský bazének s atrakcemi, kde se ti nejmenší vodníci můžou bez obav seznamovat s vodou a užívat si vodních radovánek. Starší děti a dospělí si pak můžou zaplavat v plaveckém bazénu o délce 25 metrů. A pokud toužíte po relaxaci, můžete využít vířivku nebo parní saunu.

Delfínek Olomouc ale není jen o plavání. Pravidelně se zde konají kurzy plavání pro děti i dospělé, aqua aerobik a další aktivity. Díky své poloze v centru Olomouce a snadné dostupnosti MHD je Delfínek ideálním místem pro aktivní odpočinek i sportovní vyžití.

Neváhejte a přijďte si užít den plný zábavy a relaxace do Delfínka Olomouc!

Historie a tradice plavání

Plavání v Olomouci má bohatou historii, která je úzce spjata s existencí plaveckého bazénu. Ten byl otevřen v roce 1931 a od té doby se stal centrem vodních sportů a rekreačního plavání pro obyvatele města i blízkého okolí. Plavecký bazén, známý také jako "Delfínek", se stal domovem pro řadu plaveckých klubů a organizací, včetně TJ Delfín Olomouc.

TJ Delfín Olomouc, založený v roce 1957, se stal synonymem pro plavání v Olomouci. Klub vychoval řadu talentovaných plavců, kteří dosáhli úspěchů na národní i mezinárodní úrovni. Tradice plavání v Olomouci je tak úzce spjata s historií a úspěchy TJ Delfín.

Plavání v Olomouci není jen o vrcholovém sportu. Plavecký bazén Delfínek je oblíbeným místem pro relaxaci, zábavu a trávení volného času. Pravidelně se zde konají kurzy plavání pro děti i dospělé, aqua aerobik a další aktivity. Plavání se tak stalo nedílnou součástí života mnoha obyvatel Olomouce, kteří oceňují jeho přínos pro zdraví, kondici i duševní pohodu.

Nabídka sportovních aktivit

Delfínek Olomouc, to není jen tak ledajaký plavecký bazén. Je to místo, kde se snoubí radost z pohybu s příjemným prostředím a spoustou možností pro všechny milovníky vody. Ať už jste vášnivý plavec, nebo si chcete jen tak zaplavat a zrelaxovat, Delfínek má pro vás vždy otevřenou náruč. Nabízí se tu široká škála plaveckých kurzů pro všechny věkové kategorie a úrovně. Děti se mohou naučit plavat hravou formou pod dohledem zkušených instruktorů, dospělí si můžou zdokonalit techniku kraulu, znaku či prsa. A pro ty, kteří hledají něco navíc, jsou tu lekce aquaerobiku, aqua joggingu nebo třeba i potápění. Delfínek myslí i na ty nejmenší. Pro ně je tu připraveno brouzdaliště s vodními atrakcemi, kde se můžou cachtat a dovádět do sytosti. Po sportovním výkonu si můžete dopřát zasloužený odpočinek v příjemném prostředí sauny. Delfínek Olomouc je zkrátka ideálním místem pro všechny, kteří si chtějí užít vodní radovánky a zároveň udělat něco pro své zdraví a kondici.

Kurzy plavání pro děti i dospělé

V Delfínku Olomouc si na své přijdou malí i velcí vodníci! Nabízíme širokou škálu kurzů plavání pro všechny věkové kategorie a úrovně dovedností. Naše kurzy probíhají v moderním a příjemném prostředí plaveckého bazénu, kde se o vás postará tým zkušených a kvalifikovaných instruktorů.

Pro nejmenší plaváčky máme připravené kurzy plavání kojenců a batolat, které probíhají hravou formou pod vedením zkušených instruktorů. Děti se v kurzech seznamují s vodním prostředím, učí se základním plaveckým dovednostem a zdokonalují se v pohybových aktivitách.

Pro starší děti a mládež nabízíme kurzy plavání pro začátečníky i pokročilé. Děti se v kurzech učí plavat různými plaveckými styly, zdokonalují se v technice plavání a zlepšují svou fyzickou kondici.

Nezapomínáme ani na dospělé! Pro dospělé zájemce o plavání nabízíme kurzy plavání pro začátečníky i pokročilé. V kurzech se naučíte plavat různými plaveckými styly, zlepšíte si techniku plavání a posílíte svou fyzickou kondici.

Přijďte si do Delfínku Olomouc zaplavat a užít si vodních radovánek! Naše kurzy plavání vám pomohou získat nové dovednosti, zlepšit si fyzickou kondici a užít si spoustu zábavy.

Relaxace a wellness

Delfínek Olomouc není jen tak ledajaký plavecký bazén. Je to oáza klidu a relaxace přímo v srdci Olomouce. Po náročném dni si u nás můžete dopřát zasloužený odpočinek a načerpat novou energii. Náš wellness centrum nabízí širokou škálu procedur, které uvolní vaše tělo i mysl. Vyzkoušejte naši vířivku s horkou vodou, která prokrví vaše svaly a zbaví vás napětí. Pro milovníky saunování máme připravenou finskou saunu s teplotou až 90 stupňů Celsia, která pročistí vaše tělo od toxinů. Pokud dáváte přednost nižším teplotám, pak je pro vás ideální volbou bylinková sauna s příjemnou vůní eukalyptu a máty. A co teprve relaxace v našem parním boxu? Vlhké teplo s vůní bylin vám pomůže uvolnit dýchací cesty a zregenerovat pokožku. Po saunování se můžete zchladit v ochlazovacím bazénku nebo si dopřát osvěžující sprchu. Pro ty, kteří touží po maximální relaxaci, nabízíme také masáže. Vybrat si můžete z klasické relaxační masáže, sportovní masáže nebo masáže lávovými kameny. Každá z nich vám přinese úlevu od bolesti svalů, zlepší krevní oběh a navodí pocit hluboké relaxace. Delfínek Olomouc je ideálním místem pro všechny, kteří si chtějí dopřát chvilku pro sebe a načerpat novou energii. Přijďte si k nám odpočinout a užít si chvíle klidu a pohody.

Otevírací doba a vstupné

Delfínek Olomouc, to je ráj pro všechny vodní nadšence! Ať už se chystáte na pořádnou plaveckou dávku v plaveckém bazénu, nebo si chcete užít vodních radovánek s celou rodinou, otevírací doba je uzpůsobena tak, abyste si mohli užít vodních radovánek kdykoli se vám zachce. Plavecký bazén láká na své dráhy v ranních i odpoledních hodinách, pro ty, co si rádi přispí, je tu večerní koupání. A co teprve víkendy? Delfínek Olomouc otevírá své brány i v sobotu a neděli, takže si můžete užít vodních radovánek i během volna. A vstupné? To vás mile překvapí! Ceny jsou nastaveny tak, aby si návštěvu Delfínka Olomouc mohl dovolit opravdu každý. Pro ty nejmenší jsou připraveny zvýhodněné vstupenky, rodinné vstupné potěší početnější rodiny a pro pravidelné návštěvníky jsou k dispozici výhodné permanentky. Tak neváhejte a přijďte si užít vodní radovánky do Delfínka Olomouc!

Kontakt a adresa

Delfínek Olomouc, tvůj oblíbený plavecký bazén, najdeš na ulici U Sportovní haly 2 v Olomouci. Chceš se na něco zeptat? Zavolej nám na telefonní číslo 585 205 202, rádi ti poradíme s otevírací dobou, cenami vstupného nebo s nabídkou plaveckých kurzů. Pro nejnovější informace sleduj naše webové stránky nebo facebookovou stránku, kde pravidelně zveřejňujeme novinky a aktuality. Těšíme se na tvoji návštěvu!

Publikováno: 29. 06. 2024

Kategorie: sport

Autor: Roman Hrdina

Tagy: delfínek olomouc | plavecký bazén