Park Mirakulum: Neuvěřitelná zábava pro volný čas pro malé i velké!

Park Mirakulum

Co je Park Mirakulum?

Park Mirakulum je zábavní centrum nacházející se v blízkosti města Milovice. Je to ideální místo pro rodinný výlet, kde si mohou děti i dospělí užít neuvěřitelnou zábavu a dobrodružství. Park Mirakulum nabízí širokou škálu aktivit a atrakcí, které jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. Tento park je známý svými interaktivními expozicemi, herními prvky a venkovními atrakcemi, které poskytují nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka.

Výjimečné zábavní centrum pro volný čas

Park Mirakulum je výjimečné zábavní centrum, které nabízí neuvěřitelnou zábavu pro volný čas pro malé i velké. Je to místo, kde se můžete vyřádit a strávit nezapomenutelné chvíle plné radosti a dobrodružství. Park Mirakulum je ideálním místem pro rodinný výlet, kde si každý najde to své.

Aktivity pro děti i dospělé

Park Mirakulum nabízí širokou škálu aktivit pro děti i dospělé. Pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici speciálně navržené herní zóny s měkkými polštáři a hračkami. Děti se mohou vyřádit na trampolínách, skluzavkách a prolézačkách. Pro starší děti jsou připraveny různé sportovní aktivity, jako je fotbal, basketbal nebo badminton. Dospělí si mohou vychutnat relaxaci v sauně nebo si zahrát stolní tenis či bowling. V Parku Mirakulum najdete také interaktivní herní prvky, které posilují kreativitu a logické myšlení u dětí i dospělých. Celá rodina se tu bude skvěle bavit a strávit společný čas plný radosti a zábavy.

Interaktivní expozice a herní prvky

Interaktivní expozice a herní prvky jsou jednou z hlavních atrakcí Parku Mirakulum. Děti i dospělí se zde mohou zapojit do různých her a aktivit, které jsou nejen zábavné, ale také vzdělávací. V expozicích se dozvíte spoustu zajímavostí o přírodě, vědě a technologii. Můžete si vyzkoušet stavět mosty, řešit hádanky, objevovat tajemství vesmíru nebo se stát archeology a vykopávat fosilie. Herní prvky jako skluzavky, lanové dráhy a prolézačky poskytují dětem možnost pohybu a rozvoje jejich motorických dovedností. Celý prostor je navržen tak, aby podporoval kreativitu, fantazii a logické myšlení u malých i velkých návštěvníků.

Venkovní atrakce a dobrodružství

Venkovní prostor Parku Mirakulum nabízí širokou škálu atrakcí a dobrodružství pro všechny. Pro malé i velké jsou k dispozici různé hřiště, skluzavky, trampolíny a lanové parky. Pro ty odvážnější je tu také možnost vyzkoušet si lezení na horolezeckých stěnách nebo projít si lanovým městem. Milovníci vodních radovánek se mohou vydat na vodní plochu, kde je možné si zaplavat nebo si zahrát na nafukovacím hradě. Venkovní atrakce Parku Mirakulum zaručují nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu a zábavy pro celou rodinu.

Možnosti stravování a občerstvení

V Parku Mirakulum se nachází několik možností stravování a občerstvení, které uspokojí chuť každého návštěvníka. K dispozici je restaurace s rozmanitým menu, kde si můžete vybrat z široké nabídky jídel a nápojů. Pro ty, kteří preferují rychlé občerstvení, jsou zde také různé stánky s občerstvením a kavárna s výběrem čerstvého pečiva a dezertů. Nezapomínáme ani na děti - pro ně jsou připraveny speciální dětské menu plné oblíbených pokrmů. V Parku Mirakulum se tak můžete nejen skvěle bavit, ale i dobře najíst!

Otevírací doba a vstupné

Park Mirakulum je otevřen každý den od 9:00 do 18:00 hodin. Vstupné je závislé na věku návštěvníka. Děti do 3 let mají vstup zdarma. Děti ve věku od 3 do 15 let platí snížené vstupné, které činí pouze 150 Kč. Pro dospělé je vstupné stanoveno na 250 Kč. Rodinné vstupné pro rodiče s dětmi je k dispozici za cenu 600 Kč. V ceně je zahrnut přístup ke všem atrakcím a aktivitám, stejně jako možnost využít venkovního prostoru a stravování ve vybraných restauracích a kavárnách uvnitř parku.

Jak se dostat do Parku Mirakulum

Park Mirakulum se nachází ve městě Milovice, nedaleko Prahy. K parku se lze dostat autem po dálnici D11 směrem na Hradec Králové a poté sjet na exitu 23. Parkování je zde zdarma pro všechny návštěvníky.

Pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, je možné využít vlakovou nebo autobusovou dopravu. Nejbližší železniční stanice je Milovice, odkud je to pěšky asi 15 minut chůze k parku. Autobusová zastávka Milovice, Mirakulum pak leží přímo u vstupu do parku.

Pokud se rozhodnete využít cyklistiku jako prostředek dopravy, také to není problém. Park Mirakulum má dobrou dostupnost pro cyklisty a nabízí bezpečné stojany pro jejich zaparkování.

Není tedy žádný problém se dostat do Parku Mirakulum a zažít úžasný den plný zábavy a dobrodružství!

Proč je Park Mirakulum ideální volbou pro rodinný výlet

Park Mirakulum je ideální volbou pro rodinný výlet z několika důvodů. Zaprvé, nabízí širokou škálu aktivit pro děti i dospělé, což znamená, že každý člen rodiny si najde něco, co ho baví. Děti se mohou vyřádit na herních prvcích a interaktivních expozicích, zatímco dospělí si mohou užít venkovní atrakce a dobrodružství.

Druhým důvodem je možnost stravování a občerstvení přímo v Parku Mirakulum. Rodina se nemusí starat o jídlo a pití, protože zde jsou k dispozici restaurace a stánky s různými pochutinami. To usnadňuje organizaci výletu a umožňuje rodině strávit více času spolu.

Dalším plusem je otevírací doba parku, která je přizpůsobena potřebám rodin. Park Mirakulum je otevřen celoročně a nabízí možnost návštěvy i ve víkendech a svátcích. To umožňuje rodinám plánovat výlety podle svých možností a časového rozvrhu.

Posledním důvodem, proč je Park Mirakulum ideální volbou pro rodinný výlet, je možnost rezervace. Rodiny si mohou předem zarezervovat vstupenky a tak se vyhnout dlouhým frontám. To usnadňuje organizaci výletu a umožňuje rodině plně si užít čas strávený v parku.

Park Mirakulum je skvělou volbou pro rodinné výlety, protože nabízí širokou škálu aktivit, možnosti stravování, flexibilní otevírací dobu a možnost rezervace. Rodina si zde jistě najde zábavu a odpočinek a prožije společné chvíle plné radosti a dobrodružství.

Rezervace a další informace

Rezervace na návštěvu Parku Mirakulum je možná prostřednictvím webové stránky parku. Doporučuje se rezervovat vstupenky předem, zejména během víkendů a svátků, kdy je park nejvytíženější. Na webových stránkách najdete také podrobné informace o cenách vstupného pro dospělé i děti, stejně jako o možnostech platby. Pro další dotazy a informace je k dispozici telefonní kontakt s personálem parku. Přijďte si užít neuvěřitelnou zábavu do Parku Mirakulum!

Publikováno: 17. 12. 2023

Kategorie: volný čas

Autor: Roman Hrdina

Tagy: park mirakulum | zábava