Form Factory Anděl: Fitness centrum, kde se potkává vášeň s výsledky

Form Factory Andel

Form Factory Anděl: Fitness centrum v Praze

Form Factory Anděl je moderní a prostorné fitness centrum nacházející se v obchodním centru Nový Smíchov na Praze 5. Toto fitko nabízí širokou škálu možností pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici a zdraví. Návštěvníci si mohou vybrat z bohaté nabídky skupinových lekcí, jako je jóga, pilates, spinning nebo Zumba. Pro milovníky posilování je k dispozici prostorná zóna s činkami, stroji a volnými váhami. Kardio zóna je vybavena nejmodernějšími běžeckými pásy, eliptickými trenažéry a dalšími stroji. Form Factory Anděl se pyšní také svým wellness centrem, kde si můžete dopřát relaxaci po náročném tréninku. K dispozici je sauna, pára a vířivka. Odborný personál fitness centra je vždy připraven poradit s výběrem vhodného tréninkového plánu a pomoci s dosažením vašich cílů.

Široká škála sportovních aktivit

Naše centrum nabízí širokou škálu sportovních aktivit pro všechny věkové kategorie a úrovně zdatnosti. Ať už jste vášnivý sportovec, nebo jen hledáte zábavný způsob, jak se udržet v kondici, u nás si určitě vyberete. Máme k dispozici moderní fitness centrum s kardio zónou a posilovacími stroji, kde si můžete zacvičit individuálně nebo se zapojit do skupinových lekcí. Pro milovníky kolektivních sportů nabízíme kurzy basketbalu, volejbalu a florbalu. Pokud dáváte přednost klidnějším aktivitám, můžete si vybrat z jógy, pilates nebo zumby. Naše venkovní sportoviště zahrnují tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal a atletickou dráhu. Věříme, že pohyb je důležitou součástí zdravého životního stylu, a proto se snažíme vytvořit prostředí, kde se budete cítit příjemně a motivovaně k dosažení vašich sportovních cílů.

Moderní vybavení a prostory

Naše moderní vybavení a prostory jsou navrženy tak, abychom vám poskytli co nejlepší zážitek. Využíváme nejnovější technologie a trendy, abychom zajistili vaše pohodlí a spokojenost.

Nabízíme prostorné a světlé místnosti vybavené ergonomickým nábytkem a nejmodernější technikou. K dispozici je vysokorychlostní internet, projektor a plátno pro vaše prezentace. Pro vaše pohodlí je k dispozici také klimatizace a ozvučení.

Naše prostory jsou vhodné pro pořádání konferencí, školení, workshopů, obchodních jednání a dalších akcí. Kapacita prostor se liší v závislosti na uspořádání a typu akce.

Věříme, že naše moderní vybavení a prostory splní vaše očekávání a poskytnou vám ideální prostředí pro vaši akci.

Zkušení trenéři

Naši zkušení trenéři jsou srdcem a duší našeho fitness centra. Jsou to zapálení profesionálové s bohatými znalostmi v oblasti fitness, výživy a zdravého životního stylu. Každý z nich má za sebou roky praxe a působení v oboru, ať už se jedná o silový trénink, kardio, jógu, pilates nebo skupinové lekce.

Naši trenéři se vám budou věnovat individuálně a pomohou vám s dosažením vašich cílů, ať už je to hubnutí, nabírání svalové hmoty, zlepšení kondice nebo jen zdravější životní styl. Vytvoří vám personalizovaný tréninkový plán a poradí s úpravou jídelníčku.

Důležitá je pro nás vaše motivace a dosažení vytoužených výsledků. Proto jsou naši trenéři vždy připraveni vás podpořit, poradit a motivovat na vaší cestě za zdravím a kondicí.

Skupinové lekce pro každého

Nabízíme širokou škálu skupinových lekcí pro všechny věkové kategorie a úrovně pokročilosti. Ať už jste začátečník nebo zkušený sportovec, u nás si zaručeně najdete tu pravou lekci pro sebe. Vybírat můžete z dynamické zumby, posilujícího pilates, klidné jógy a mnoha dalších. Naše lekce vedou zkušení a certifikovaní instruktoři, kteří vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Cvičení ve skupině je nejen efektivní, ale také zábavné a motivující. Poznejte nové lidi se stejnými zájmy a užijte si společnou radost z pohybu. Pro více informací o skupinových lekcích a jejich rozvrhu navštivte naše webové stránky nebo se obraťte na recepci našeho fitness centra.

Wellness a relaxace

V dnešní uspěchané době je péče o naše fyzické i duševní zdraví důležitější než kdy jindy. Wellness a relaxace se stávají nezbytnou součástí vyváženého životního stylu, který nám pomáhá zvládat stres, obnovovat energii a nacházet vnitřní klid. Existuje mnoho podob, jak si dopřát zasloužený odpočinek a dopřát svému tělu i mysli tolik potřebnou péči.

Mezi oblíbené wellness aktivity patří například sauna, masáže, aromaterapie či jóga. Sauna pomáhá detoxikovat organismus, uvolňuje svaly a podporuje krevní oběh. Masáže ulevují od bolesti zad, šíje i hlavy a navozují pocit hluboké relaxace. Aromaterapie využívá sílu esenciálních olejů k harmonizaci těla i mysli a jóga protahuje a posiluje svaly, zklidňuje mysl a učí nás správnému dýchání.

Důležité je najít si aktivitu, která nám vyhovuje a přináší nám radost. Wellness a relaxace by se měly stát pravidelnou součástí našeho života, abychom se cítili zdravě, odpočatí a plní energie.

Otevírací doba a kontakt

Náš obchod najdete v samém srdci Prahy na Václavském náměstí 8. Otevřeno máme každý den od 9:00 do 21:00, takže k nám můžete snadno zavítat i po práci. V případě jakýchkoli dotazů nám neváhejte zavolat na telefonní číslo +420 123 456 789 nebo nám napište e-mail na adresu info@obchod.cz. Náš tým vám rád zodpoví veškeré vaše dotazy a pomůže vám s výběrem produktů. Těšíme se na vaši návštěvu!

Publikováno: 24. 06. 2024

Kategorie: sport

Autor: Roman Hrdina

Tagy: form factory andel | fitness centrum v praze